День журналіста в Україні

6 червня в Україні відзначають День журналіста. Відповідальна і небезпечна професія навіть у мирний час, у військових реаліях стала ще більш ризикованою - багато журналістів наражають на небезпеку себе і своє життя, щоб показати світові правду про бойові дії в Україні.

08:56 06.06.2024

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У четвер, 06 червня 2024 року з 11.00 до 12.00 відбудеться «гаряча» телефонна лінія спілкування з громадянами, під час якої мешканці Молочанської громади матимуть змогу звернутись та поспілкуватись із начальником Молочанської міської військової адміністрації Іриною ЛИПКОЮ.

16:24 05.06.2024

4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Шановні земляки! Сьогодні день трауру та скорботи. День вшанування пам'яті дітей,які загинули  внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

09:41 04.06.2024

Міжнародний день захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.

10:53 01.06.2024

До Міжнародного дня захисту дітей

30 травня 2024 року , напередодні Міжнародного Дня захисту дітей Хаб "Теплі долоні" та Ротарі клуб Запоріжжя Хортиця організували свято для нашої малечі 🥳🥳🥳

12:14 31.05.2024

Заборона на відвідування місць масового відпочинку населення на водних об'єктах

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! Шановні громадяни! В Запорізькій області продовжили термін заборони на відвідування місць масового відпочинку на водних об'єктах. Значне покращення погодних умов, потепління та настання яскравих сонячних днів спонукають проводити більше часу на природі, зокрема біля водойм – річок, ставків та озер. Однак для населення такий відпочинок може стати небезпечним для життя.

11:01 30.05.2024

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку

Близько чотирьох тисяч дітей в Україні  щороку залишаються без батьківського піклування. З війною ця проблема набула особливого значення. Діти, на жаль, втрачають батьків, але жоден заклад не здатен замінити дитині сім'ю, забезпечити тепло і родинний затишок, подарувати дитинство.

15:07 27.05.2024

“Україна для кожної дитини”: презентовано єдину державну онлайн-платформу про усиновлення та сімейні форми виховання

У Міжнародний день сім’ї, 15 травня, Міністерство соціальної політики України спільно з Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей запускають єдину державну онлайн-платформу про усиновлення та сімейне виховання дітей “Україна для кожної дитини”: https://dity.gov.ua .

15:05 27.05.2024