Корисна інформація для ВПО, які шукають роботу

Українці можуть самостійно переглядати актуальні пропозиції на Єдиному порталі вакансій  Також ця послуга доступна через чат-боти у Telegram і Viber

Служба зайнятості організовує навчання за робітничими професіями. Воно здійснюється на замовлення роботодавця або для людини, яка планує почати власну справу. Ознайомитися з графіком формування навчальних груп можна за посиланням.

Також є можливість отримати ваучер на навчання. Це документ, за допомогою якого повністю або частково оплачується вартість навчання у закладах освіти. Вони видаються за затвердженим Мінекономіки переліком професій і спеціальностей.

У межах проєкту єРобота внутрішні переселенці можуть скористатися такими програмами: «Власна справа»  і «Гранти на створення або розвиток власного бізнес» Головною умовою їх отримання є створення нових робочих місць. Повний перелік програм можна переглянути тут.

Докладніше про інші послуги для ВПО щодо пошуку роботи - за посиланням.