A A A K K K
для людей із порушенням зору
Молочанська міська рада
Запорізька область, Пологівський район

Звіт про роботу за 2023 рік

ЗВІТ ПРО РОБОТУ

МОЛОЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МОЛОЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ЗА 2023 РІК

 

   Шановні мешканці Молочанської громади!                            

Закінчився 2023 рік, другий рік, який ми зустріли в умовах повномасштабної війни. Цей рік пройшов в очікуваннях нашої Перемоги,  підготовці до відновлення території громади після деокупації та допомозі військовим. Чим займалися, та як працює військова адміністрація та виконавчий комітет в умовах війни, постараюсь викласти у цьому звіті.

  1. СТРУКТУРА МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РАДИ

 

7 квітня 2023 року Указом Президента України утворено Молочанську міську військову адміністрацію і призначено її начальника (на період дії військового стану та 30 днів після його закінчення). У військовій адміністрації працює 3 працівника. Начальник МВА працює за контрактом укладеним з начальником Запорізької обласної військової адміністрації Юрієм Малашко. 

На даний час у виконавчому комітеті міської ради працює 17 працівників виконкому (всього за штатом передбачено 63,5 посад), з них у м. Запоріжжі - 13; перебувають на простої – 21,5 працівник (за посадою), призупинено трудові відносини з 10 працівниками та 18 посад є вакантними. Посадові обов’язки працівників змінено із  врахуванням викликів сьогодення.

 

  1. НАПОВНЕННЯ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ, СПРЯМУВАННЯ ЙОГО ВИДАТКІВ, В ТОМУ ЧИСЛІ НА ПІДТРИМКУ ВІЙСЬКОВИХ, ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

ТА ЗАХОДИ З ДЕОКУПАЦІЇ

 

          За  2023 рік до бюджету Молочанської міської територіальної громади надійшло всього доходів загального фонду в сумі 89 172,1 тис. грн. (в т.ч. власні доходи 9277,3 тис. грн. та офіційних трансфертів 79 894,8 тис. грн.), при уточненому плані 92083,4 тис. грн. (в т.ч. власні доходи 12 188,6 тис. грн. та офіційних трансфертів 79 894,8 тис. грн.), що становить 96,84% доходів бюджету (в т.ч. власні доходи 76,11%). Недовиконання бюджету 2911,3 тис. грн. Основним джерелом надходження до бюджету є ПДФО з заробітної плати працівників установ та закладів міської ради, а також ПДФО із заробітної плати працівників Молочанської спеціалізованої школи-інтернату та працівників Молочанського багатопрофільного ліцею. Збільшення власних доходів є неможливим, оскільки всі сільськогосподарські підприємства  знаходяться під контролем окупаційної влади. Податки на майно не сплачуються, оскільки платникам надана пільга згідно Податкового Кодексу.

 

          По Програмі підтримки територіальної оборони в грудні 2022 року придбані матеріали, інструменти (OSB-3 плити, зарядні станції, пральні та сушильні машини, домкрати, розкладачки, плотер та інше) на суму 883,7 тис.грн. для ВЧ А7282, товарно-матеріальні цінності передані в травні звітного року.

          Допомога військовим ведеться постійно за рахунок роботи з різними благодійними та громадськими організаціями у вигляді генераторів, турнікетів, аптечок, рацій, портативних зарядних пристроїв, наборів інструментів для ремонту машин, комп’ютерної техніки (принтер, монітор), тентів, розкладачок, матраців, ковдр, спальних мішків, карематів, подушок, посуду, вологих серветок, ліків,  шкарпеток, взуття, продуктів харчування, в тому числі швидкого приготування та засобів гігієни.

По Програмі забезпечення зміцнення матеріально-технічної бази Управління Служби безпеки України в Запорізькій області на 2023 рік виділені кошти в сумі 50 тис. грн на придбання паливно-мастильних матеріалів.

На виконання рішення Ради оборони Запорізької області для виконання спільних обласних заходів оборонного спрямування виділені кошти іншої дотації з місцевого бюджету:

  • на будівництво фортифікаційних споруд – 500 тис.  грн.;
  • на придбання автомобіля високої прохідності – 370  тис.грн..                 

Ведеться робота з військовою частиною НГУ по придбанню  для їх підрозділу пікапа. Прийняте відповідне рішення Ради оборони Запорізької області. Процедура закупівель буде оголошена в січні 2024 року.

Бюджет 2024 року.

 

       Доходи. Всього -                                                               66 517,2 тис.грн

              Власні доходи -                                                     7986,5 тис.грн  -  12,00%

              Трансферти (додаткова та базова дотація) 31 491,5тис.грн- 47,3%                

              Освітня субвенція –                                          27 039,2 тис.грн -40,7%

 

 

Видатки. Всього -                                                            66517,2 тис.грн.

В т.ч. 1.Утримання установ-                                        48723,4 тис.грн – 73,3% в т.ч.        Освіта(дошкільна, середня, позашкільна) -   39561,2 тис.грн -59,5% 

                 Соціальний захист –                                          2363,2 тис.грн – 3,6%  

                 Виконавчий комітет -                                        3785,8 тис.грн – 5,7%

                 Військова адміністрація –                                 1598,9 тис.грн – 2,4%

                 Культура-                                                            1414,3 тис.грн – 2 ,1%

            2.Програми-                                                             9943,7 тис.грн -14,9%:

Соціально-економічного розвитку –                                   7660 тис.грн -11,5%

Матеріальний резерв –                                                          1000 тис.грн. -1,5%

Підтримка працівників первинної ланки -                         783,7 тис.грн – 1,2%

Підтримка військовослужбовців,потерпілих внаслідок війни-500тис.грн -0,7%

            3.Резервний фонд-                                                  7850 тис.грн. – 11,8% 

3. ОСВІТА

 

          Для забезпечення надання освітніх послуг закладами загальної середньої освіти організовано дистанційну форму навчання. За 2022-2023 навчальний рік здобули загальну середню освіту 886 учнів громади. 7 випускників шкіл громади брали участь у тестуванні ТМТ-2023, учень Молочанської ЗОШ І-ІІІ ст. склав тест з української мови на 195 балів.

          В 2023-2024 навчальному році за дистанційній формі навчання в п'яти закладах загальної середньої освіти здобувають освіту 783 учня громади. За період війни  зруйновано  Долинську ЗОШ та частково пошкоджений Виноградненський НВК, розграбовано майно зруйнованих та не працюючих шкіл громади. 

          Заклади дошкільної освіти (6 закладів) та позашкільної освіти — КУ “Молочанська школа мистецтв” та Молочанська дитячо-юнацька спортивна школа перебувають на простої. Тренер з кіокушинкай Молочанської ДЮСШ працює дистанційно зі своїм вихованцями, здобули значних результатів — на Чемпіонаті Європи, який проходив у Польщі — два золотих  та один срібний призери, участь в Чемпіонаті України з бойового хортингу — золотий призер, участь у змаганнях “Народжений перемагати” в м. Запоріжжі — золотий призер, участь в Всеукраїнських змаганнях з кіокушин в м. Київ — срібний призер).

          Працівниками Молочанського інклюзивно-ресурсного центру надано корекційно-розвиткові послуги, психологічну підтримку більше ніж 200 дітям громади. В співпраці з різними благодійними фондами (“Паляниця”, “Щаслива дитина”, “Мрія” тощо) постійно проводяться різноманітні розважальні, пізнавальні, корекційно-розвиткові заходи для дітей різного віку громади, які перебувають у м. Запоріжжя.

                                                                                                          

 

 

4. ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

 

          Комунальне некомерційне підприємство «Молочанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Молочанської міської ради. Директор та головний бухгалтер здійснюють свою діяльність в м. Запоріжжя.  Медична допомога надається на тимчасово окупованій території. З 1 вересня НСЗУ припинило фінансування згідно договору, тому з 1 листопада з працівниками  КНП трудові відносини було призупинено.

          Усі амбулаторії та ФАПи, окрім Балківського та Козолугівського ФАПів (простій), працюють під юрисдикцією окупаційної влади. Ліками заклади охорони здоров’я не забезпечуються в зв’язку з тимчасовою окупацією всієї території громади. За останньою інформацією у м. Молочанськ працює 2 аптеки. Медичний транспорт викрадено окупаційною владою. 9 працівників  ФАПів, які не пішли на співпрацю з окупаційною владою переведені на простій і фінансуються за рахунок Програми міського бюджету. В цьому році на фінансування Програми з міського бюджету витрачено 599,3 тис.грн.

         

 

 

5. СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

 

По Програмі «Підтримка військовослужбовців, працівників сил безпеки і оборони України, потерпілих внаслідок російської агресії та війни в Україні, зареєстрованих за місцем проживання на території Молочанської МТГ, а також їх рідних на 2023-2025 роки» здійснено виплату за зверненнями  -  99 тис.грн., в тому числі:

  • на лікування (реабілітацію) внаслідок поранення 9-ти військовослужбовцям – 90 тис.грн;
  • трьом дітям загиблих військовослужбовців  – 9 тис.грн.

          Дана Програма продовжує діяти. На фінансування Програми на 2024 рік з міського бюджету виділено 500 тис.грн.

 

6. ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

 

Відновлено роботу Реєстру територіальної громади по Молочанській міській територіальній громаді. Відтепер громадяни, які зареєстровані на території нашої громади, знову можуть отримати наступні публічні послуги щодо:

  • актуалізації відомостей про місце реєстрації (необхідно для коректного відображення відомостей в Єдиному державному демографічному реєстрі, порталі «Дія»);
  • видача Витягу про реєстрацію місця проживання;
  • проведення реєстрації місця проживання дорослих та дітей.

          Надання інформації нотаріусу щодо реєстрації місця проживання померлих осіб на території нашої громади для подальшого оформлення спадщини.

Надання консультації з питань оформлення та призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг.

          Надання іншої довідкової інформації та консультацій.

 

7. КУЛЬТУРА

 

КУ «Центр культури і дозвілля» знаходиться у комунальній власності Молочанської міської ради. Комунальному закладу підпорядковуються 18 закладів культури, а саме:  5 будинків культури, 5 сільських клубів, 8 бібліотек.

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» у закладах культури встановлено простій до завершення дії воєнного стану в Україні.

Штатна чисельність КУ– 36 одиниць, чисельність працівників – 41 особа.

Працюють 2 особи, переведено на простій – 28 осіб, призупинено трудові відносини через неможливість виконувати роботу – 12 осіб.

За існуючими даними на ТОТ громади зруйновано та пошкоджено 3 будинки культури. Майно та бібліотечні фонди закладів культури частково знищено та розграбовано.

Працівники Запорізького БК неодноразово приймали участь у святкових заходах, які проводилися Пологівською РВА у м. Запоріжжя. За активну життєву позицію та професіоналізм двоє працівників Запорізького БК відзначені подяками голови РВА Крупського А.Є. до дня працівника культури.

Протягом 2023 року постійно ведеться  активна робота в соціальних мережах та офіційному сайті громади.

На сайті  та соціальних мережах висвітлювалися публікації до пам’ятних та святкових дат, історичних подій, подій в культурно-мистецькому просторі, безпекова інформація.

Створено та опубліковано відео-презентацію Молочанської територіальної громади «Єдина громада – єдина родина!».

Уся інформація публікується на:

- Facebook «Молочанська міська територіальна громада», Telegram каналі «Молочанська Міська Рада», Viber групі «Молочанська Міська Рада». Постійний зв’язок з громадянами через публікації на офіційних інтернет ресурсах має позитивні результати у забезпеченні інформацією, як ВПО, так і тих, хто перебуває на ТОТ.

                    

 

8. СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

 

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, сім'ї опікунів/піклувальників, які перебувають на оперативному обліку Відділу Служба у справах дітей (далі - ССД) Молочанської міської ради

Станом на 01.01.2024 у Відділі ССД Молочанської міської ради обліковується 13 сімей опікунів/піклувальників, в них 6 дітей-сиріт та 11 дітей, позбавлених батьківського піклування.

В період між 01.01.2023 та 31.12.2023 6 дітей із 6 сімей опікунів/піклувальників, а саме 3 дитини-сироти та 3 дитини, позбавлені батьківського піклування, знято з обліку в зв’язку з досягненням повноліття (всього з первинного обліку за обліковий період знято 8 дітей дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: 6 дітей проживали на території Молочанської громади, 2 -  на іншій території).

Перебування опікунів/піклувальників: 8 – на окупованій території; 2 – зв'язок відсутній; 2 – в межах України; 1 – Німеччина.

Перебування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім'ях опікунів/піклувальників: 8 – на окупованій території; 2 – зв'язок відсутній; 5 – в межах України; 2 – поза межами України (1 – Німеччина, 1 - Ірландія).

 

 

 

Прийомні діти (особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування), прийомні сім’ї, які перебувають на оперативному обліку Відділу Служба у справах дітей Молочанської міської ради.

У жовтні 2023 припинено функціонування 1 прийомної сім'ї, в якій виховувалося 2 особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (1 особа - навчається за денною формою навчання, уклала шлюб; 1 особа - закінчила навчання, далі навчатися не планує).

Станом на 01.01.2024 у Відділі ССД Молочанської міської ради обліковується 1 прийомна сім'я, в ній 1 особа з числа дітей-сиріт.

Перебування прийомної дитини (особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування): перебуває в м. Черкаси. У жовтні 2023 року вдалося встановити з нею зв'язок.

Перебування прийомних батьків: 1 прийомна сім’я (прийомна мати) - зв'язок відсутній, за попередньою інформацією перебуває на окупованій території.

 

За участі Відділу Служба у справах дітей Молочанської міської ради та завдяки:

  • співпраці Запорізької обласної ради з італійським фондом Puer (Associazione di Volontariato Puer Odv) - 1 дитина ВПО у грудні 2023-січні 2024 протягом одного місяця відпочиває в Італії на різдвяні свята;
  • Закарпатській ОВА та Уряду Угорщини - 2 дитини ВПО відпочили в Угорщині протягом двох тижнів влітку 2023 року;
  • співпраці Молочанської міської ради з ГО "Безпека та добробут" - 10 дітей ВПО відвідують безкоштовні заняття з англійської та української мови;
  • службі у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації до Міжнародного дня захисту дітей 36 дітей ВПО відвідали святкову циркову виставу в ДП «Запорізький державний цирк».

Відділом ССД Молочанської міської ради проводиться робота по відновленню робочої документації, а також постійна та основна робота щодо отримання актуальної інформації та документів стосовно дітей (висновки про стан здоров’я, паспорт у разі отримання, оновлене фото тощо) та наповнення ЄІАС «Діти».

Інші задачі, що виконуються:

- підтримання (та у разі необхідності пошук способів відновлення) зв’язку з опікунами/піклувальниками, прийомними батьками, особами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- робота по інформуванню осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, про їхнє право отримати одноразову грошову допомогу по досягненню 18-річчя, налагодження відповідної комунікації з відділом освіти, молоді, спорту та культури Молочанської міської ради, службами у справах дітей;

- питання постановки на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 16-річного віку;

- відпрацювання разом з відділом освіти, молоді, спорту та культури Молочанської міської ради списків дітей на випадок обов’язкової евакуації;

- контроль обліку дітей, обидва з батьків яких загинули внаслідок воєнних дій тощо.

                         

9. РОБОТА З ІНТЕГРАЦІЇ ВНУТРІШНЬО-ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ НА ПІДКОНТРОЛЬНІЙ УКРАЇНІ ТЕРИТОРІЇ

          Взаємодія з ВПО Молочанської громади проводиться через такі канали зв’язку - Telegram, Viber («Молочанська міська рада»), Фейсбук сторінки, мобільний зв'язок. У разі звернення громадян здійснюється надання ВПО консультативних, інформаційних та інших видів послуг.

          Створено та постійно наповнюється електронна база ВПО Молочанської громади, які перебувають в м. Запоріжжя та в інших регіонах України.

          Підтримка ВПО Молочанської громади, які проживають в м. Запоріжжя та інших містах підконтрольній території України здійснюється також шляхом надання благодійної та/або гуманітарної допомоги (іногороднім мешканцям громади із числа ВПО надання допомоги здійснюється шляхом надсилання через поштові відділення).

          Налагоджено роботу представника Молочанської громади на базі Пологівського ХАБУ, де ВПО Молочанської громади можуть отримати благодійну та/або гуманітарну допомогу, правову, соціальну, медичну та психологічну допомогу.

Підтримка дітей із числа ВПО Молочанської громади, які проживають в м. Запоріжжя – активну роботу в цьому напрямку проводить Інклюзивно-ресурсний центр Молочанської міської ради, шляхом організації проведення майстер-класів, заходів із психологічної підтримки, святкових заходів для дітей.

Станом на 01.12.2024 року згідно обліку ВПО в Молочанській громаді обліковується 1631 громадянин (805 сімей) з них:            в м. Запоріжжі: 988 осіб (530 родин), в інших регіонах України 643 осіб (275 родин).

Багатодітних родин всього 29, з них у Запоріжжі 16.

Родин з дітьми 281 (457 дітей), в т.ч. в Запоріжжі 166 (259 дітей). Дітей з інвалідністю 11, з них у Запоріжжі 7.

Сімей військовослужбовців 186 (в них 74 дитина), в т.ч. у м.Запоріжжі 81 сімей (в них 36 дітей). Загинуло 15 військовослужбовців (в них залишились 10 дітей).

ВПО працездатного віку 945 осіб, в т.ч. в м. Запоріжжі 585 осіб. Пенсіонерів 163 людини, з них в Запоріжжі 90. Осіб з інвалідністю дорослого віку 66 осіб, з них у м. Запоріжжі 54 особи. 

Протягом року велася робота з громадськими, благодійними  організаціями та фондами: БО БФ "М.Р.І.Я.", БО «АДРА», БО «Мережа 100% життя», ГО Кластер промислових та крафтових виробників України, ГО «Запоріжжя Платформа спільних дій», Товариство Червоний хрест, БФ «Омріяна Україна», Фонд Рената Ахметова, БО БФ «Світ. Україна. Пологи», Міжнародна організація з міграції, БО «Word Central Kitchen», БФ «Самарітенз перс Україна» по забезпеченню ВПО гуманітарною допомогою. В 2023 році відбулося 16 видач гуманітарної допомоги, під час яких видано 3877 продовольчих наборів ВПО, які знаходяться в м. Запоріжжі та 2054 продовольчих набори відіслано ВПО, які знаходяться за межами м. Запоріжжя; а також: 700 кг четвертини курча, 800 кг вершкового масла, 654 наборів гігієни, 1502 транзитних гігієнічних наборів, 1486 флаконів шампуню, 492 матраци, 94 подушки, 185 розкладачок, 690 наборів постільної білизни, 1310 ковдр, 321 кухонний набір, 123 пачки підгузків для дорослих, 186 упаковок дитячих підгузок, також ВПО громади отримали рюкзачки дитячі, пледи, вологі серветки, молоко, дитячі іграшки та інше.

Крім того, через «Простір Єдності Пологівського району» ВПО нашої громади видано:

-для новоприбулих в м .Запоріжжя через Товариство  Червоного Хреста: 151 набори (продуктовий, гігієнічний  набори, ковдри, постільна білизна), для лежачих: матрац, подушка, ковдра, для осіб з інвалідністю І групи коляска, для багатодітних родин та дітей військовослужбовців: 6 рюкзачків з канцелярією для школи;

- пільговим категоріям  від БО «Посмішка UA»  38 видач ((продуктовий, гігієнічний  набори, дитяче харчування);

- дітям  від Польщі 76 наборів зимового одягу;

- для осіб з інвалідністю І групи через БФ «Карітас Запоріжжя» – 2 видачі продуктових наборів;

- багатодітним родинам від БО БФ «Світ. Україна. Пологи» 4 продовольчі  набори (76 кг).

 

10. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ЩОДО ФІКСАЦІЇ ПОШКОДЖЕНИХ/ЗНИЩЕНИХ ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОГО МАЙНА ВНАСЛІДОК БОЙОВИХ ДІЙ І СТАН НАПОВНЕННЯ РЕЄСТРУ ПОШКОДЖЕНОГО ТА ЗРУЙНОВАНОГО МАЙНА ПО ВІДПОВІДНИМ ТЕРИТОРІЯМ

 

Державою ведеться відшкодування власникам за зруйноване та пошкоджене майно внаслідок збройної агресії російської федерації.  Для цього власники зруйнованого майна подають повідомлення через застосунок Дія. В період з 01.01.2023 року по 31.12.2023 року жителями громади внесено 59 повідомлень до Реєстру пошкодженого та зруйнованого майна. Але в зв’язку з тим, що комісія не має можливості оглянути пошкоджене майно та скласти акт з визначенням суми збитків, розгляд заяв не може бути здійснено до деокупації території громади.

     

 

11. ПЛАНИ ДЕОКУПАЦІЇ ГРОМАДИ. 

ФОРМУВАННЯ ПОТРЕБИ ТА РЕЗЕРВУ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ЗАХОДІВ З ВІДНОВЛЕННЯ ДЕОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

 

          Начальником Молочанської міської військової адміністрації затверджено План заходів з відновлення деокупованої території  Молочанської міської територіальної громади, який в тому числі, передбачає потреби засобів/матеріалів на виконання плану заходів в розрізі комунальних підприємств, установ та організацій, а також ОМС.

Затверджено Програму створення та використання матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану на території Молочанської міської територіальної громади на 2023-2025 роки для поповнення матеріального резерву. Згідно Програми відповідно до номенклатури придбано товарів на суму 150,9 тис. грн. (мотокоси, бензопили, перфоратори, бензокоси, зарядні станції, дриль-шуруповерт, зварювальні апарати, драбини,  набори ключів, ліхтарі, лопати, тощо).

По програмі нарощування матеріального резерву в грудні 2022 року придбано талони на дизельне паливо та бензин по 5т кожного.

За рахунок громадських організацій та благодійних фондів створений запас матеріалів для відновлення територій після деокупації: будівельні набори, генератори, буржуйки, тенти, ковдри, запас продуктів та інше. Над накопиченням запасів для деокупації робота ведеться постійно.

 

          Програма соціально-економічної розвитку населених пунктів Молочанської міської територіальної громади на 2021-2025 роки  направлена на забезпечення заходів щодо ліквідації наслідків окупації території громади на загальну суму 11627,2 тис грн. для придбання комунальної техніки, насосів, електродвигунів, а саме: придбано екскаватор-навантажувач 4 JCB вартістю 4,986 тис.грн.,  автогідропідйомник (18м) 3505 тис. грн., два трактора потужністю 85 к.с. на суму 2187 тис.грн. ( з них 1937 тис. грн за рахунок коштів міського бюджету та 250 тис.грн за рахунок коштів цільового фонду, в який ще в 2021 році перерахував Менонітський центр для цих   цілей).   Придбано легковий автомобіль вартістю 782 тис.грн. Вся техніка, крім легкового автомобіля, перебуває на безоплатному зберіганні. Для  майбутнього забезпечення роботи насосної станції в м. Молочанськ придбали енергоефективний насос MN 96/30(65-160) та два насоси MNP 406-34.     

Виконавчий комітет постійно проводить роботу з благодійними та громадськими організаціями для забезпечення організацій та закладів матеріально-технічними засобами як гуманітарної допомоги. В результаті цієї роботи, крім матеріальних запасів, включених до матеріального резерву, отримано:

   -  48 ноутбуків для вчителів;

   - 28 ноутбуків та хромбуків для учнів пільгових категорій;

   - для виконавчого комітету: 3 ноутбука, принтер, 2 багатофункціональних пристрої, універсальна мобільна батарея 3 шт., ліхтар кемпінговий 2 шт., маршрутизатор, джерело безперебійного живлення, картриджі 2 шт., канцтовари на суму10,4 тис. грн та інше.

В цьому році в тимчасовій структурі виконавчого комітету створений відділ з питань економічного розвитку громади та грантрайтингу. Цим відділом ведеться робота з громадськими та благодійними фондами, донорськими організаціями по написанню проектів для отримання міжнародних грантів, гуманітарної допомоги для нашої громади та навчанні працівників громади та її мешканців. Оскільки, міжнародні донори в більшості відмовляють у допомозі громадам території яких є тимчасово окупованими, отже робота ведеться по написанні проектів для ВПО громади та проектів, які будуть подаватись після деокупації. Проект «Протидія торгівлі людьми та надання допомоги вразливим групам населення в Україні» за підтримки ГПО «Егіда-Запоріжжя» відібраний для реалізації. В рамках проекту буде облаштуваний простір для проведення різних заходів для ВПО в м.Запоріжжі. Для цього міжнародною організацією з міграції буде придбано меблі, ноутбуки, кавомашина, багатофункціональний пристрій, предмети для облаштування дитячого простору на суму 740 тис.грн. В рамках проекту проведено два круглих столи: «Протидія торгівлі людьми»,  «Розпочни свій бізнес». Крім того, проведено два круглих столи: «Кава з головою»: на перший запрошувались активні жителі громади, які мають бажання і свої бачення  розвитку громади; на другий запрошувались ВПО громади, які мають бажання відновити або розпочати свій бізнес.

Дві проектні заявки для дітей та молоді перебувають на розгляді донорів.  

 

12. ОРГАНІЗАЦІЯ ІНФОРМУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ, В ТОМУ ЧИСЛІ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНІЙ ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

 

Інформування населення громади проводиться через такі канали зв’язку - Telegram, Viber («Молочанська міська рада»), фейсбук сторінку Молочанська міська територіальна громада, де проводиться інформування мешканців громади про зміни в законодавстві, в т.ч. у сфері соціального захисту, публікування інформаційних оголошень про роботу виконавчого комітету міської ради, розробка гугл-таблиць для визначення потреб громадян тощо.

Створено веб сайт  Молочанської міської територіальної громади, який зараз наповнюється інформацією щодо діяльності військової адміністрації та виконавчого комітету ради. На сайті, враховуючи безпекову ситуацію,  закрито доступ до депутатського складу міської ради та персонального складу виконавчого комітету.

Інформація про діяльність військової адміністрації, виконавчого комітету та міської ради поширюється державною мовою в порядку, встановленому Законом України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Така коротка інформація про діяльність військової адміністрації та виконавчого комітету Молочанської міської ради. Інформацію про роботу працівників, які знаходяться на тимчасово окупованій території, надати не можу з безпекових питань.

 

З повагою,

Начальник Молочанської

міської військової адміністрації                                                Ірина ЛИПКА

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь