Підприємцям

Open Pitching Event – можливість безповоротно отримати $ 1 000 на розвиток свого бізнесу

Мрієш про розвиток свого бізнесу, але не вистачає фінансування? Видаєш книжки, створюєш музику, займаєшся дизайном, гастрономією, архітектурою тощо? Маємо для тебе відмінну новину! Open Pitching Event запрошує тебе заявити про свою ідею та отримати можливість на безповоротну інвестицію.

09:45:28 02.04.2024

До уваги середніх та великих підприємств: нова грантова програма від Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу»

Проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» (раніше знаний як Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору»), у партнерстві з Міністерством економіки України, оголошує Запит на отримання концепцій використання грантових коштів (Request for Concepts) від українських підприємств, які потребують підтримки для забезпечення зростання бізнесу, зокрема для збільшення продажів, нарощування експорту та створення нових робочих місць.

10:20:35 02.01.2024

Освітній проєкт SEED

Глобальний договір ООН в Україні вже втретє проводить освітній проєкт SEED, який допомагає власникам мікро- та малих бізнесів масштабувати свою справу та вивести бізнес на новий рівень. Проєкт реалізується за підтримки компанії PepsiCo та фінансування PepsiCo Foundation. Якщо ви вже маєте малий / мікробізнес в агросфері або ідею бізнесу — подавайте заявку на участь у проєкті!

10:16:26 02.01.2024

Як бізнесу отримати  міжнародний грант

Особливість грантових програм – конкурсний відбір, переможець якого отримує фінансування свого проекту. Цим грант відрізняється від фінансування за державними урядовими програмами, в яких не передбачено проходження конкурсу.

15:35:19 06.11.2023

Як ветеранам отримати грант від держави і відкрити власну справу – алгоритм дій

Один зі шляхів підтримки ветеранів на шляху їхньої реінтеграції та долучення до бізнесової галузі стала грантова програма «Власна Справа» від Міністерства економіки України. Проєкт є частиною урядової програми «єРобота» та дієвою підтримкою мікро- та малого бізнесу. Гранти для ветеранів — окремий напрямок діяльності програми «Власна Справа». Гранти доступні для ветеранів та їхніх дружин/чоловіків. Отримане фінансування надасть змогу почати власну справу або розширити бізнес усім, хто має план, необхідні навички та бажання. Навіть якщо таких навичок недостатньо — партнери проєкту допоможуть зорієнтуватися в правилах і підготувати необхідний пакет документів.

15:03:12 31.10.2023

Ваучер на навчання. Порядок та умови отримання ваучера.

Ваучер – документ встановленого зразка, що дає особі відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця.

14:54:54 31.10.2023

Як подати заявку на грант «Власна справа» - детальна інструкція

З початку повномасштабного вторгнення гранти для бізнесу стали одними із основних джерел фінансування нових проектів та підтримки вже працюючих. Так, Уряд запустив програму грантів «єРобота» та виділяє гроші бізнесам у кількох напрямках. Зокрема, для започаткування мікро або малого бізнесу, розвитку підприємництва та навчання. З покроковою інструкцією як оформити заявку на грант, а також хто може податися на програму, та які є найпоширеніші помилки в оформлені бізнес-плану можна ознайомитися за посиланням

14:51:15 31.10.2023