Видача гуманітарної допомоги

01 лютого 2024 року жінки з дітьми Молочанської громади отримали набори жіночої гідності від Міжнардного комітету порятунку IRC.

08:53:35 05.02.2024

Видача гуманітарної допомоги

Сьогодні 23 січня 2024 року мешканці Молочанської громади отримали гуманітарну допомогу - Coca Cola, пледи для дорослих, напій молочний, пледи дитячі, дорослі та дитячі підгузки, дитяче харчування. Дякуємо БО БФ "М.Р.І.Я"(https://www.instagram.com/mriya_charity?igsh=MWRmMmJqendpaWw1OQ==), БО "СВІТ.УКРАЇНА.ПОЛОГИ" та Пологівській районній військовій адміністрації за таку допомогу. Ваша підтримка завжди є відчутною та потрібною. Разом до Перемоги. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

14:00:08 23.01.2024

Видача гуманітарної допомоги

Діти – наше все. З ними ми розуміємо, що таке справжнє щастя, який воно має вигляд, пахне і сміється.❤️❤️❤️

15:02:53 04.01.2024

Видача гуманітарної допомоги

28-30 листопада та 1 грудня 2023 року мешканці Молочанської громади отримали гуманітарну допомогу, а саме:  матраци,  набори посуду,  постільну білизну та  ковдри. 💙💛Висловлюємо слова вдячності IOM Ukraine   за надання такої своєчасної та необхідної гуманітарної допомоги! Дякуємо за турботу, підтримку та ваші щирі і чуйні серця!  Бажаємо вам подальшого процвітання та успіхів у благородній справі. Нехай повернеться вам добро здоров'ям та благополуччям. Співпраця з вами є легкою та приносить лише задоволення. З повагою виконавчий комітет Молочанської міської ради!

15:02:00 01.12.2023