Добірка корисних чат-ботів та онлайн-сервсів для ВПО

«Знайди рідних» Цей бот створили для пошуку родичів або друзів, з якими через війну і проблеми зі зв’язком було втрачено контакт. Також там можна залишити свої контакти, щоб вас теж могли відшукати у разі потреби

EducationUaBot Тут міститься інформація про освітній процес в Україні та за кордоном. Можна дізнатися про те, як влаштувати дитину в садок чи до школи. Також доступна інформація про гуртки та дитячі заходи, відновлення документів про освіту тощо.

Save UA - Чат-бот для адресної допомоги, який об’єднує волонтерів і людей у пошуку житла, транспорту тощо.

ТурБОТа про ВПО За допомогою чат-бота можна знайти житло у новому регіоні, дізнатися, які документи необхідні для оформлення статусу ВПО, як і де отримати допомогу, адреси та номери телефонів ЦНАПів тощо.

Дитина не сама Цей чат-бот пояснює, як діяти, якщо дитина загубилася, надає інформацію щодо можливості отримати тимчасовий прихисток тощо.

Юридичний порадник для ВПО - Бот доступний у Viber , Telegram, Facebook Messenger.

єДопомога - Державний соціальний сервіс, через який можна подати заявку на отримання допомоги від держави, міжнародних організацій чи волонтерів. Також на сайті є можливість запропонувати підтримку інших у забезпеченні харчовими продуктами, одягом, ліками.

Palyanytsya Info - Платформа для швидкого пошуку допомоги в усіх регіонах України.

«Там, де вас чекають». На сайті можна ознайомитись із загальною кількістю місць, які кожна область пропонує для безкоштовного розселення ВПО.

«Прихисток». Державний сервіс із пошуку безкоштовного житла.

«Допомагай». Сервіс від волонтерів, який також допомагає у зручний спосіб знайти безоплатне житло у безпечних містах України.