Загальна інформація

Сьогодні одна дитина з Молочанської громади знову вирушила на відпочинок до Італії 🚌

В рамках організованого різдвяного відпочинку за кошти італійського фонду Puer (Associazione di Volontariato Puer Odv) дівчинка відпочивала в італійській родині взимку та отримала повторне запрошення.

14:08:02 26.03.2024

Омбудсман Лубінець Дмитро: "Залишати дитину без відповідного нагляду неприпустимо! А в час постійних повітряних тривог та ракетної небезпеки, коли є велика загроза для життя, й поготів!"

За залишення дитини без нагляду, залежно від обставин, може бути передбачена юридична відповідальність для обох батьків, адже законодавством України чітко визначено, що мати та батько мають не лише рівні права щодо дитини, а й обов'язки.

15:36:01 29.02.2024