Економіка та грантрайтинг

Проєкт NGO YES

В рамках реалізації проекту NGO YES щодо покращення комунікації місцевого самоврядування та населення Молочанська міська територіальна громада отримала за підтримки одного з міжнародних донорів ноутбук.

08:59:28 01.02.2024

Щорічний грантовий конкурс для письменників «Кентавріда» 2024

Програма «Кентавріда» має освітню, патріотично-виховну функцію та створена для розвитку обізнаності дітей і молоді у міфах, легендах, історії, географії України та території Таврії, історичних і міфічних постатях, образи яких здатні виховати у нових поколінь розуміння цінностей життя, любов до Землі, природи, людства та саморозвитку.

10:18:15 02.01.2024

"РОЗПОЧНИ СВІЙ БІЗНЕС"

Малий та мікробізнес – це двигуни української економіки, які здатні найбільш оперативно відповідати на потреби населення. Одним з головних запитів населення сьогодні є працевлаштування та професійний розвиток. Відповідь на цей виклик – це впровадження і розвиток ефективного соціально відповідального бізнесу в громадах.

10:06:32 26.12.2023

"Круглий стіл"

Молочанська міська територіальна громада за підтримки ГПО «Егіда-Запоріжжя», ГО « УкрПростір» в рамках реалізації проєкту «Протидія торгівлі людьми та надання допомоги вразливим групам населення в Україні» 8 грудня провела  круглий стіл.

15:30:50 11.12.2023

Молочанська міська територіальна громада в рамках проєкту «Протидія торгівлі людьми та надання допомоги вразливим групам населення в Україні» за щедрої підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) подала заявку на участь у  конкурсі для об’єднаних територіальних громад, метою якого є просування соціально-економічного розвитку постраждалих від війни громад на місцевому рівні, шляхом інклюзивного місцевого врядування та соціальної згуртованості населення.

15:27:39 04.12.2023

Тримати контакт та доносити правдиву інформацію. Молочанська міська територіальна громада стала учасницею проєкту «Підвищення рівня обізнаності мешканців тимчасово окупованих громад Запорізької області щодо зусиль держави та громадського суспільства по протидії російській агресії», реалізований ГО «ЙЕС» за підтримки Запорізької обласної військової адміністрації. Розроблений проєкт, спрямований на підвищення рівня обізнаності мешканців захоплених населених пунктів Запорізької області щодо зусиль держави та суспільства у протидії російській агресії.

15:23:58 28.11.2023

Захід "Кава з головою"

27 жовтня відбулася зустріч «Кава з головою». Основна ідея заходу - започаткування у громаді нової традиції відвертого спілкування між владою і мешканцями. До спілкування за кавою були запрошені підприємці громади, які виявили бажання поспілкуватися з головою у неформальній атмосфері, обговорити питання співпраці влади і бізнесу, надати пропозиції щодо розвитку підприємництва в громаді, дізнатися більше про гранти на розширення власної справи.

15:24:36 27.10.2023