Молочанська міська рада
Запорізька область, Пологівський район

Економіка та грантрайтинг

Проєкт "ГЕРОЇ СЕРЕД СВОЇХ"

     Герої серед своїх: стажування у Польщі розпочато!      Голови та члени громад, а також представники ДСНС розпочали тижневе стажування у Польщі в рамках проєкту #ГЕРОЇ_СЕРЕД_СВОЇХ. Наразі команда із 20 активістів прибула до Любліна, де проведе 4 дні. Протягом цього часу відвідають Воєводську комендатуру державної пожежної охорони у Любліні та гміни, де добровільний пожежний рух набув значного розвитку. Після Любліна група відправиться до Варшави, де відбудуться офіційні освітні заходи, що обіцяють бути надзвичайно цікавими та корисними.      Делегація  прибула до Любліна  для перейняття безцінного досвіду у формуванні добровольчих і місцевих пожежних команд, адже саме Польща  має 150-річну історію такого руху. В жодній іншій країні немає аналогічної структурованої системи добровольців. Нашій команді надзвичайно важливо побачити, як ця система функціонує на місцевому рівні в гмінах. Крім того, важливо  зрозуміти механізм співпраці між добровольчими пожежними  організаціями та державними структурами.      Україна сьогодні стоїть перед низкою складних завдань, серед яких важливе місце займає необхідність включення ветеранів у соціум, їхню адаптацію та повноцінну інтеграцію. Польська система добровольчого пожежного руху є відмінним прикладом успішного вирішення цієї проблеми.      Після завершення стажування учасники програми повернуться до своїх громад, готові втілити у життя отримані знання та навички. Бажаємо нашим активістам плідного навчання та нових корисних здобутків. Проєкт #ГЕРОЇ_СЕРЕД_СВОЇХ - це ініціатива, розроблена Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад разом з ДСНС України за підтримки ІСАР Єднання з метою розвитку добровольчого пожежного руху в Україні.

17:29:17 10.06.2024

Робота з молоддю

     24.05.2024 пройшла зустріч «Кава з головою» з участю голови Молочанської громади Липки Ірини Володимирівни.      Обговорили подальшу співпрацю з молоддю , ініціативи молоді. Обговорили ідеї створення проєктів для створення робочих місць після деокупації нашої громади. Працюємо для спільної мети! Разом до перемоги! 🇺🇦 Щоб бути в курсі наступних зустрічей - слідкуйте за новинами.  

13:21:26 25.05.2024

Навчальний курс

     В Україні стартувала міжнародна школа Проєктного менеджменту та грантрайтингу «BoostPro» за підтримки Всеукраїнської Асоціації ОТГ та ТОВ “БУСТЕРС КОНСАЛТИНГ ГРУП”. Представники виконавчого комітету Молочанської міської ради мали змогу долучитися до навчання. Програма стартувала 25 січня 2024 року і триватиме 9 місяців. В рамках навчання представники громади будуть залучені до міжнародного стажування та отримають можливість пройти міжнародну сертифікацію.

10:43:44 23.05.2024

Робота з молоддю

Сьогодні представники нашої ГО «ПІПЛ» провели онлайн-зустріч з головою Запорізької обласної студентської ради Демидом Євтушенко

16:15:07 01.05.2024

Круглий стіл" Наш Південь: ідентичності в умовах війни"

19-20 квітня у Львові відбувся круглий стіл "Наш Південь: ідентичності в умовах війни", організований Центром близькосхідних досліджень. Представники Молочанської міської ради долучилися до заходу. Серед запрошених експертів: науковці, історики, представники освіти та медіа, керівники молодіжних громадських організацій.

16:06:17 26.04.2024

Проєктна діяльність

     Відбулася зустріч голови Пологівської районної державної адміністрації, начальника районної військової адміністрації Артура Крупського з керівництвом Молочанської громади.      На заході були обговорені питання соціального захисту, освіти, інклюзії, а також щодо комунікації з мешканцями, які наразі знаходяться на тимчасово окупованій території.      Начальник відділу з питань економічного розвитку громади та грантрайтингу Молочанської міської ради Юлія Уманська розповіла про подану заявку на участь у конкурсі для об’єднаних територіальних громад в рамках проєкту «Протидія торгівлі людьми та надання допомоги вразливим групам населення в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).      За результатами розгляду отриманих заявок запропонований проєкт громади було відібрано для грантової підтримки МОМ. В рамках реалізації проєкту буде створений простір, де внутрішньо переміщені особи Молочанської громади зможуть проводити зустрічі, обговорювати нагальні проблеми та шукати шляхи їх вирішення, напрацьовувати спільні програми для розвитку громади. Наразі проєкт знаходиться на стадії закупівлі обладнання простору.      Юлія Уманська також зазначила, що громада має свій профіль на платформі Cities 4Cities United 4 Ukraine для встановлення відносин із стратегічними партнерами. Разом з тим ведеться робота з пошуку міст-побратимів та встановлення з ними дружніх та партнерських відносин у таких країнах, як Німеччина, Польща, Республіка Австрія, Швейцарська Конфедерація.      Було поінформовано, також про те, що Молочанська громада співпрацює з громадськими організаціями обласного центру, а саме «Сяйво надії», «Українське жіноцтво», «Егіда-Запоріжжя» з гуманітарних, соціальних, психологічних й юридичних питань для надання допомоги мешканцям громади та продовжується співпраця з громадськими організаціями «СТЕП», «УкрПростір», «ЙЕС» в розділі співробітництва в різноманітних проєктах, зокрема «Інтеграція ВПО», з волонтерськими ініціативами, допомога з пошуком міжнародних партнерів, допомога при подачі грантових заявок.

09:47:36 25.04.2024

Громадська організація ««PEOPLE»

Спільними зусиллями мешканців громади була створена громадська організація (ГО) для захисту прав і свобод людини та громадянина, задоволення спільних інтересів мешканців громади. Метою діяльності ГО «PEOPLE» захист прав та інтересів громадян, забезпечення рівності у суспільстві, підвищення спроможності молодіжних ініціатив, захист прав та свобод вразливих верств населення.

10:35:28 05.04.2024

КУПУЙ УКРАЇНСЬКЕ

    Від початку повномасштабного вторгнення у 2022 Україна отримала й продовжує отримувати велику й важливу підтримку від держав-партнерів, завдячуючи якій стають можливими важливі інституційні зміни, адаптація до умов воєнного часу та закладаються основи для перемоги та подальшої повоєнної відбудови країни. Водночас неймовірно важливою є власна спроможність держави Україна та її громадян, які не покладаються лише на підтримку партнерів, а й самостійно, щодня роблять великий внесок у зміцнення держави через створення нових підприємств, робочих місць, генерування доходу всередині країни та відродження економічної системи.

15:58:14 01.04.2024

"Кава з головою"

     6 березня відбулася зустріч «Кава з головою». Основна ідея заходу – створення в громаді громадської організації (ГО) для захисту прав і свобод людини та громадянина, задоволення спільних інтересів мешканців громади. До спілкування за кавою були запрошені мешканці громади, які виявили бажання поспілкуватися з головою у неформальній атмосфері, обговорити питання співпраці влади і мешканців, надати пропозиції щодо розвитку громадської організації. За кавою  ми ділилися ідеями та ентузіазмом щодо об’єднання зусиль для досягнення спільної мети.

15:13:20 06.03.2024

Проєкт NGO YES

     В рамках реалізації проекту NGO YES щодо покращення комунікації місцевого самоврядування та населення Молочанська міська територіальна громада отримала за підтримки одного з міжнародних донорів ноутбук.

08:59:28 01.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь