КУ "Центр культури і дозвілля" Молочанської МР

Комунальний заклад "Центр культури і дозвілля"

Молочанської міської ради.

30 грудня 2020 року КЗ "Центр культури і дозвілля "рішенням сесії Молочанської міської ради був прийнятий у комунальну власність ММР, який діє на підставі Статуту. В центрі працюють:

- директор КЗ;

- бухгалтерський відділ;

- відділ з клубної та методичної діяльності.

Комунальному закладу підпорядковуються 17 закладів культури, а саме:

• 5 будинків культури;
  • 5 сільських клубів;
  • 7 бібліотек.

В закладах працюють талановиті, творчі працівники. Вони організовують культурне дозвілля жителів Молочанської ОТГ. Проводяться святкові концерти, різноманітні конкурсні програми, вечори відпочинку. Щодо збереження народних традицій, відродження українських звичаїв, обрядів, проводяться театралізовані свята, розважальні програми. Функціонують клуби за інтересами, гуртки різного направлення. Вокальні та хореографічні колективи беруть участь у районних, обласних конкурсах, фестивалях, де займають призові місця.

Вокальний жіночий колектив "Калинонька" Запорізького БК, який має звання "Народний", є перлиною культури Молочанської громади.

Культурі нашої громади є чим пишатися! Хоча на сьогоднішній день територія нашої громади знаходиться в тимчасовій окупації, ми впевнені, що скоро наша земля буде звільнена від російських окупантів. Ми повернемося додому! Відновимо нашу культуру і піднімемо на ще вищий рівень. Наші працівники будуть організовувати ще більше культурно-мистецьких заходів задля пропаганди української національної культури.

ПЕРЕМОЖЕМО! ПОВЕРНЕМОСЯ! ВІДБУДУЄМО!