Звіт про роботу гуманітарного штабу при Молочанській міській раді за 1 квартал 2024 року

Протягом І кварталу 2024 року  проведено 7 засідань гуманітарного штабу на яких вирішувались питання організації видачі гуманітарної допомоги та підсумки видачі такої допомоги.

Гуманітарна та благодійна допомога, громадянам, які проживають  в інших регіонах України надсилалась через поштові відділення нової пошти.

Комунікація між членами гуманітарного штабу та громадянами, а також інформування населення щодо видачі гуманітарної допомоги здійснювалось за допомогою таких месенджерів:

Viber (https://invite.viber.com/?2=AQAjncX8tmxrslHhnrso5Y3%2F0EkedEBrWg2YAVN3mA6sFWiwGQp4R9lXLmMGU8oK);

Telegram (https://t.me/molochansk_rada)

Viber(https://invite.viber.com/?g2=AQABGqJQQeKXOFCVSyh%2BQuZ2d01SqabiEdEYxNfI5C4y0F5AlRCBAX9wYNJPlIpP )

Facebook (https://www.facebook.com/groups/317100275959110/?ref=share_group_link )

Гуманітарною та благодійною  допомогою громадяни забезпечувались за усним їх зверненням та відповідно до зібраних потреб.

Протягом І кварталу забезпечено гуманітарною та благодійною допомогою:

1. за сприяння  Запорізької обласної організації Товариства Червоного хреста України:

Кухонними наборами  – 22 шт.

Матрацами – 29 шт.

Продуктовими наборами– 575 шт. (в тому числі транзитні)

ковдрами – 115 шт.

спальними комплектами (розкладачками) – 25 шт.

брезентами – 121 шт.

наборами гігієни – 289 шт. (в тому числі транзитні)

2. за сприяння  БО БФ «СВІТ.УКРАЇНА.ПОЛОГИ»:

Горохом – 125 шт.

Продуктами харчування -  480   шт.

Ковдрами (вживані) – 8 шт.

Пледами (вживані) – 14 шт.

Рушниками (вживані) – 23 шт.

Каремати – 11 шт.

Квасоля консервована з ковбаскою – 240 шт.

Дитяче харчування – 190 шт.

3. за сприяння  Міжнародної організації з міграції (МОМ):

Підгузками дорослими – 87 шт.

4. за сприяння  Пологівської районної державної адміністрації та Запорізької обласної державної адміністрації:

Ковдр – 53 шт.

Шампунь- 211 шт.

Мило – 241 шт.

Зубна паста – 196 шт.

Зубна щітка – 541 шт.

Гігієнічні набори – 14 шт.

5. за сприяння БОБФ М.Р.І.Я:

молоком,  кока колою

6. за сприяння ГО «Посестри» (Омріяна країна):

продуктами харчування (родини з дітьми) – 31 шт.

7. за сприяння  РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МОНАСТИР ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ та Благодійного фонду “САМАРІТЕНЗ ПЕРС УКРАЇНА”:

продуктами харчування (крупи, консерва, макарони, соняшникова олія, мука, рис, сіль) -   близько 500 кг.

пледи – більше 1000 шт.

8. за сприяння   Міжнародного Комітету Порятунку:

набори жіночої гідності  – 125 шт.

У лютому 2024 року проведено дві інформаційні сесії для дівчат та жінок Молочанської громади організовані Данською радою у справах біженців (DRC) завдяки щирій підтримці американського народу, що надана через Бюро з питань гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку.

Протягом звітного періоду:

- надіслано 299 посилок (продукти харчування, набори гігієни, розкладачки, матраци, ковдри, дитяче харчування та дитячі підгузки та інші непродовольчі товари);

- 554 особи отримало гуманітарну допомогу.

Крім того, через «Простір Єдності Пологівського району» ВПО нашої громади отримано:

- від Товариство  Червоного Хреста: 5 продуктових наборів, 11 гігієнічних наборів, 5 постільних наборів (ковдри, пледи);

- від  БФ «Сподівання»: 2 дитячі набори (молочні суміші, підгузки, серветки),  3 предмети (електром’ясорубка, духовка, мікрохвильова піч).

Гуманітарний Штаб при Молочанській міській раді