Дата: від до Скинути

Запущено єдину державну онлайн-платформу про усиновлення та сімейне виховання дітей “Україна для кожної дитини”

Сьогодні, в Міжнародний день сім’ї, Мінсоцполітики, спільно з Координаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей,  запустили єдину державну онлайн-платформу про усиновлення та сімейне виховання дітей “Україна для кожної дитини”: https://dity.gov.ua.

09:36 16.05.2024

Видача гуманітарної допомоги

14.05.2024 року мешканці Молочанської громади, які проживають в м. Запоріжжі отримали продуктові набори. Хочемо висловити слова подяки благодійникам за те що й надалі підтримують наших громадян. З повагою, Гуманітарний штаб при Молочанській міській раді

12:18 15.05.2024

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У четвер, 16 травня 2024 року з 11.00 до 12.00 відбудеться «гаряча» телефонна лінія спілкування з громадянами, під час якої мешканці Молочанської громади матимуть змогу звернутись та поспілкуватись із заступником міської голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рєпіним Віталієм Володимировичем.

09:09 14.05.2024

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У четвер, 09 травня 2024 року з 11.00 до 12.00 відбудеться «гаряча» телефонна лінія спілкування з громадянами, під час якої мешканці Молочанської громади матимуть змогу звернутись та поспілкуватись із заступником начальника Молочанської міської військової адміністрації Наталією САХНО.

08:54 08.05.2024

Великодний кошик військовим

Сьогодні, 02 травня 2024 року представники Молочанської міської ради, Молочанської міської військової адміністрації прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі національних спільнот "Ми-Українські-We are Ukrainen", який до повномасштабного вторгнення рф щорічно проводився у м. Приморськ. Метою фестивалю є відродження, розвиток та духовне єднання і взаємозбагачення української національної культури та культур інших національностей, збереження зразків етнічної, фольклорної спадщини, як важливого елементу туристичного бізнесу, відродження та популяризації національних традицій і свят. Після деокупації наших територій ми обовʼязково відвідаємо цей фестиваль у м. Приморськ.

15:09 02.05.2024

Робота з молоддю

Сьогодні представники нашої ГО «ПІПЛ» провели онлайн-зустріч з головою Запорізької обласної студентської ради Демидом Євтушенко

16:15 01.05.2024

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

У четвер, 02 травня 2024 року з 11.00 до 12.00 відбудеться «гаряча» телефонна лінія спілкування з громадянами, під час якої мешканці Молочанської громади матимуть змогу звернутись та поспілкуватись із начальником Молочанської міської військової адміністрації Іриною ЛИПКОЮ.

08:59 30.04.2024

Як українкам отримати допомогу при вагітності і пологах

Соціальна допомога передбачена при вагітності та пологах, народженні чи усиновленні дитини. Також грошову підтримку можуть отримати мами, які виховують дитину самі, багатодітні сім’ї, діти з інвалідністю і діти-сироти.

09:11 29.04.2024

Круглий стіл" Наш Південь: ідентичності в умовах війни"

19-20 квітня у Львові відбувся круглий стіл "Наш Південь: ідентичності в умовах війни", організований Центром близькосхідних досліджень. Представники Молочанської міської ради долучилися до заходу. Серед запрошених експертів: науковці, історики, представники освіти та медіа, керівники молодіжних громадських організацій.

16:06 26.04.2024

Проект "ШЛЯХ ДОДОМУ"

«ШЛЯХ ДОДОМУ» — проєкт, спрямований на пошук і повернення дітей, переміщених в рф або

16:03 26.04.2024