УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У четвер, 25 липня 2024 року з 11.00 до 12.00 відбудеться «гаряча» телефонна лінія спілкування з громадянами, під час якої мешканці Молочанської громади матимуть змогу звернутись та поспілкуватись із заступником міської голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шевченко Оленою Вікторівною.

12:34 23.07.2024

Є Вакансія для ВПО!

Центри надання адміністративних послуг м. Запоріжжя шукають кваліфікованих кандидатів на посаду адміністратора!

15:09 19.07.2024

ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ!!!

Учасники бойових дій мають можливість вступити  в Національний університет «Запорізька політехніка» за результатами співбесіди за освітнім рівнем бакалавр та магістр (Спеціальність: 073 «Менеджмент», 281 «Публічне управління та адміністрування») за попередньої реєстрації в приймальній комісії до 25 липня 2024 року.

14:46 18.07.2024

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ СУБ’ЄКТАМ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЗА РАХУНОК ЧАСТКОВОГО ВІДШКОДУВАННЯ ВІДСОТКОВИХ СТАВОК ЗА КРЕДИТАМИ БАНКІВ

На виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2024 роки (далі – Програма), яка затверджена рішенням Запорізької обласної ради від 18 березня 2021 року № 142 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою обласною державною адміністрацією розпочинається НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ СУБ’ЄКТАМ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЗА РАХУНОК ЧАСТКОВОГО ВІДШКОДУВАННЯ ВІДСОТКОВИХ СТАВОК ЗА КРЕДИТАМИ БАНКІВ (далі – Фінансова підтримка).

09:53 17.07.2024

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У четвер, 18 липня 2024 року з 10.00 до 11.00 відбудеться «гаряча» телефонна лінія спілкування з громадянами, під час якої мешканці Молочанської громади матимуть змогу звернутись та поспілкуватись із заступником міської голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рєпіним Віталієм Володимировичем.

17:02 16.07.2024

ГО "ГРУППА АКТИВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ" Про облаштування безбар'єрного житла

Інформаційні матеріали створені в рамках проекту “Адвокація запровадження послуги з облаштування безбар’єрного житла” та є інтелектуальною власністю ГО "ГРУПА АКТИВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ"

10:09 16.07.2024