День авіації України

31 серпня, в останній день літа, в Україні відзначається День авіації  – свято військових та цивільних авіаторів та працівників авіаційної промисловості й транспорту. Щиро вітаємо усіх причетних! Дякуємо за ваш професіоналізм та наполегливу працю. Завдяки вам авіаційна галузь України вистояла і розвивається попри усі бурі, що спіткали нашу державу. Нехай ваш професійний запал не згасає і нові висоти підкоряються вас в усіх сферах вашого життя.Завдяки вашим зусиллям авіація України буде займати провідні місця у світі, ви будете авангардом прогресу та економічного відродження України. Спільно ми відродимо сильну і незалежну повітряну державу!

11:02 31.08.2024

Участь у Літньому таборі для молодіжних лідерів "InEvolve"

У серпні один із представників громадської організації «ПІПЛ» прийняв участь у Літньому таборі для молодіжних лідерів "InEvolve" організовано Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.      Основна мета навчання була — допомогти молоді вдосконалити лідерські навички, зануритись в питання участі молоді, відновлення громад та громадської безпеки, а також посприяти єдності та координації зусиль задля ефективної співдії.      Результатом навчання та нових знайомств ведуться перемовини щодо вступу до «Асоціації учасницького розвитку громад»      Фото: Артем Гетьман / ПРООН в Україні

12:17 30.08.2024

Участь у Літньому таборі для молодіжних лідерів "InEvolve"

12:17 30.08.2024

Сьогодні - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. З цієї нагоди керівництво Молочанської громади,родини загиблих героїв та громадськість зібралися біля меморіалу Пам'яті та Слави загиблих України на Алеї Бойової Слава у місті Запоріжжя. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Захисників України,які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Запалили свічки,встановили прапорці з іменами загиблих героїв. Поклали квіти. Ми пам'ятаємо кожного,хто віддав своє життя,захищаючи Україну. Адже герої живі ,поки пам'ять живе про них.

10:43 30.08.2024

День пам'яті загиблих захисників України

Шановні громадяни! Сьогодні , 29 серпня, наша країна відзначає День пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. У цей день ми вшановуємо пам'ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину.

09:01 29.08.2024

КРИВАВИЙ СЕРПЕНЬ: ІЛОВАЙСЬКИЙ КОТЕЛ

Кривавий серпень 2014-го… Це були найважчі бої на Донбасі для наших захисників за Іловайськ, які тривали з 6 до 29 серпня. Цьогоріч минає 10 років від часу страшної трагедії, названої Іловайським котлом, коли вранці 29 серпня в так званому “зеленому коридорі” рашня фактично зрешетила колони наших військових, не давши їм жодного шансу вийти з оточення. У той час численним спробам українських сил звільнити місто завадила регулярна армія рф, сили якої зайшли на територію України зовсім неочікувано для нашого командування у ніч на 24 серпня 2014-го. Це було фактично наймасштабніше пряме вторгнення росії на Донбас за весь період АТО, яке й змінило повністю хід операції по обороні Іловайська. Бо співвідношення українських та російських військ у боях за Іловайськ було насправді катастрофічним: особовий склад – 1 до 18; танки – 1 до 11; бронетехніка – 1 до 16; артилерія – 1 до 15; “Гради” – 1 до 24. До того ж, окупаційні війська мали потужне підкріплення вздовж східного кодону України – щонайменше 45 тисяч військовослужбовців та сотні одиниць потужної військової техніки. Варто ще раз підкреслити, що після введення сил  рф українські війська в  районі Іловайська у  18 разів поступалися росіянам в  чисельності. За роки зроблено чимало висновків щодо можливих винуватців у невдалій організації виходу наших бійців із оточеного Іловайська, однак запитання напрошується саме собою – чи можна було вірити путіну та його “зеленому коридору”, основною вимогою якого був саме беззбройний вихід наших захисників. Яких він згодом і знищив впритул. В Іловайську загинуло понад 360 українських військових  — це найбільша одночасна втрата часів АТО.

10:16 28.08.2024

Як підтвердити страховий стаж до 2001 року у разі відсутності запису у трудовій книжці

Відповідно до статті 14 Закону України від 23.09.99 N 1105-XIV "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі — Закон N 1105) страховий стаж — це період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не менше мінімального страхового внеску, крім випадків, передбачених абзацом другим цієї частини.

15:13 27.08.2024

Запорізька область на варті безпеки: 427 Пунктів незламності готові приймати мешканців у разі надзвичайної ситуації.

У Запорізькій області створено 427 Пунктів незламності. 49 з них працюють цілодобово, забезпечуючи мешканців предметами першої потреби в умовах складної енергетичної ситуації.  Пункти незламності оснащені альтернативними джерелами енергії та забезпечені запасами питної води, харчових продуктів і медикаментів. Вони також мають спальні місця та кімнати для відпочинку. Один із таких пунктів розташований у Вознесенівському районі Запоріжжя. Він може одночасно вмістити до 12 осіб і пропонує все необхідне: ліжка для відпочинку, мікрохвильову піч для розігріву їжі, запаси води й продуктів харчування, а також засоби гігієни. Ще один осередок безпеки в Олександрівському районі Запоріжжя розрахований на 16 осіб. Він має бензиновий генератор, електричні конвектори для обігріву в зимовий період, доступ до інтернету, зарядні пристрої для гаджетів та ін. Детальніше – за посиланням.

13:03 27.08.2024