Грантова програма «Своя теплиця»

Програма грантів на розвиток тепличного господарства. До 7 млн грн за 2 гектари, але не більше від 70% вартості проєкту. Кошти можна витратити на створення тепличного комплексу, закупівлю посівних матеріалів, закупівлю  технічного обладнання. Отримувач гранту зобов’язаний створити від 40 робочих місць.

13:36 01.11.2023

Грантова програма «Свій сад»

Програма грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства для висадки та облаштування нового саду, ягіднику, винограднику площею 1-25 га. Гранти надаються на умовах співфінансування – до 400 тис. грн за гектар, але не більше від 70% вартості проєкту висадження насаджень. Працевлаштування 6-10 постійних та 125-425 сезонних працівників, залежно від культури та площі насаджень.  Подати заявку на участь можна за посиланням

13:23 01.11.2023

Інформація для сільськогосподарських товаровиробників

Розділ веб-сайту Міністерства аграрної політики та продовольства України, в якому розміщенні інформаційні матеріали вебінару на тему «Державна підтримка сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі, та організаціям водокористувачів» Інформація

15:09 31.10.2023

Як громадам розвивати виробництво на базі комунальних підприємств та соціальних закладів

Експерти ініціативи “Сади Перемоги” розробили та презентували два посібники з організації та реалізації заходів з продбезпеки на базі комунальних підприємств та соціальних закладів:

15:07 31.10.2023

Як ветеранам отримати грант від держави і відкрити власну справу – алгоритм дій

Один зі шляхів підтримки ветеранів на шляху їхньої реінтеграції та долучення до бізнесової галузі стала грантова програма «Власна Справа» від Міністерства економіки України. Проєкт є частиною урядової програми «єРобота» та дієвою підтримкою мікро- та малого бізнесу. Гранти для ветеранів — окремий напрямок діяльності програми «Власна Справа». Гранти доступні для ветеранів та їхніх дружин/чоловіків. Отримане фінансування надасть змогу почати власну справу або розширити бізнес усім, хто має план, необхідні навички та бажання. Навіть якщо таких навичок недостатньо — партнери проєкту допоможуть зорієнтуватися в правилах і підготувати необхідний пакет документів.

15:03 31.10.2023

Ваучер на навчання. Порядок та умови отримання ваучера.

Ваучер – документ встановленого зразка, що дає особі відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» право на перепідготовку, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, спеціалізацію, підвищення кваліфікації у навчальних закладах чи у роботодавця.

14:54 31.10.2023

Як подати заявку на грант «Власна справа» - детальна інструкція

З початку повномасштабного вторгнення гранти для бізнесу стали одними із основних джерел фінансування нових проектів та підтримки вже працюючих. Так, Уряд запустив програму грантів «єРобота» та виділяє гроші бізнесам у кількох напрямках. Зокрема, для започаткування мікро або малого бізнесу, розвитку підприємництва та навчання. З покроковою інструкцією як оформити заявку на грант, а також хто може податися на програму, та які є найпоширеніші помилки в оформлені бізнес-плану можна ознайомитися за посиланням

14:51 31.10.2023

Захід "Кава з головою"

27 жовтня відбулася зустріч «Кава з головою». Основна ідея заходу - започаткування у громаді нової традиції відвертого спілкування між владою і мешканцями. До спілкування за кавою були запрошені підприємці громади, які виявили бажання поспілкуватися з головою у неформальній атмосфері, обговорити питання співпраці влади і бізнесу, надати пропозиції щодо розвитку підприємництва в громаді, дізнатися більше про гранти на розширення власної справи.

15:24 27.10.2023

УВАГА!!! Оголошення конкурсу для бізнесу

В межах виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області на 2021-2023 роки, яка затверджена рішенням Запорізької обласної ради від 18 березня 2021 року № 142 (зі змінами та доповненнями), оголошено конкурс на отримання компенсації частки витрат на закупівлю обладнання cуб’єктам малого і середнього підприємництва, зокрема харчової та легкої промисловості, які перепрофілювали свої виробничі потужності на забезпечення продовольчої безпеки та виробництво речей першої необхідності.

15:00 25.10.2023

Публічні закупівлі - обгрунтування

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

12:32 24.10.2023