Як українкам отримати допомогу при вагітності і пологах

Соціальна допомога передбачена при вагітності та пологах, народженні чи усиновленні дитини. Також грошову підтримку можуть отримати мами, які виховують дитину самі, багатодітні сім’ї, діти з інвалідністю і діти-сироти.

09:11:57 29.04.2024

З 1 березня 2024 року в Україні буде проведено оптимізацію виплат на проживання внутрішньо переміщеним особам (ВПО)

Виплати продовжать автоматично ще на шість місяців (тобто до 1 серпня 2024 року) лише для певних категорій переселенців. Однак у деяких інших ВПО буде можливість продовжити виплати "вручну".

14:25:03 26.02.2024