Вчора, під час чергового обміну, звільнений з полону військовий, житель нашого міста

Дата: 26.06.2024 15:00

Шановна громадо. Для нас є радісна звістка. Вчора, під час чергового обміну, звільнений з полону  військовий НГУ 3029, житель нашого міста, Руднєв Валерій. На початок повномасштабного вторгнення рф в Україну, Валерій проходив строкову службу. Війна його застала в Маріуполі. Разом зі своїми побратимами він обороняв "Азовсталь", звідки наші військові вимушено вийшли в полон. Оборонці Маріуполя взяли на себе удар, який дав можливість нашим військовим, укріпитись та утримати позиції на інших напрямках.

Валерій пробув в полоні 25 місяців. В нашій історії, це лише мить, а враховуючи,  що там день здається як рік - то це вічність. Вклоняємося перед незламністю, мужністю, стійкістю, патріотизмом, вірою, силою духу Валерія і його побратимів, завдяки яким, наші полонені гідно винесли на собі всю рашистську ненависть, всі тілесні і душевні випробування  і не зламались. Вітаю Валерія і його побратимів з поверненням на рідну землю. Бажаю здоров'я і сил, пройти реабілітацію і повернутись до  життя в рідній країні, до комфорту всередині себе,  коли тебе розриватиме від багатьох викликів...

Вітаю родину з поверненням сина живим. Ваша віра і боротьба за повернення сина додавала йому терпіння. Зичу Вам якнайскорише здійснити свою заповітну мрію - обійняти своє дитя.

СЛАВА ГЕРОЯМ!!!

З повагою, начальник Молочанської міської військової адміністрації Ірина ЛИПКА