«Компас: рестарт та розвиток бізнесу» - освітня програма для підприємців ВПО

Дата: 25.06.2024 11:28

Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з VECTOR GROUP оголошують набір на національну практичну освітню програму для 220 підприємців з-поміж ВПО, які здобудуть практичні знання та поштовх для перезапуску власної справи.

Компас: рестарт та розвиток бізнесу —  довгострокова практична освітня програма для підприємців з-поміж ВПО, яка покликана надати знання та поштовх для подальшого розвитку власної справи або підприємства. За результатами навчання учасники запровадять нові підходи до організації діяльності, а найактивніші зможуть збільшити прибуток від власної підприємницької діяльності.

Кому корисна Програма?

Чинним підприємцям мікро-, малого та середнього бізнесу з усіх регіонів України, а також самозайнятим особам з-поміж ВПО, які планують розвинути або перезапустити власний бізнес.

Учасники програми отримають:

·       Практичні інструменти для впровадження оперативного менеджменту та стратегічного планування розвитку бізнесу

·       Обмін досвідом у групах підприємців до 10 осіб за відповідним рівнем

·       Менторську підтримку

• 12 освітніх модулів
  • Можливість долучитися до спільноти підприємців з-поміж ВПО та нетворкінгу для побудови довготривалих ефективних відносин, розвитку бізнесу, пошуку нових клієнтів

Навчання проходитиме в онлайн-форматі. Окремі заходи відбудуться офлайн — на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі, Луцьку, Рівному та Бучі із забезпеченням прямої трансляції для онлайн-учасників.

Про особливості форматів навчання, переваги та можливості Програми читайте детальніше тут

Надсилайте Ваші заявки на участь до 30 червня за посиланням — https://cutt.ly/ReiWZeBL

Хочете дізнатись більше? Запрошуємо на інформаційну онлайн-зустріч 20 червня, під час якої організатори розкажуть усі подробиці участі. Реєстрація за посиланням - https://cutt.ly/jeoiKQqw

Освітня програма «Компас: рестарт та розвиток бізнесу» реалізується Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес спільно з VECTOR GROUP та за підтримки проєкту Міжнародного торговельного центру  «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали під час війни», який фінансується Урядом Японії.