Тематична зустріч " Значення гуманітарних принципів"

Дата: 18.06.2024 16:14

Представники Молочанської міської територіальної громади 11 червня на базі Координаційного гуманітарного центру Запорізької області прийняли участь у тематичній зустрічі «Значення гуманітарних принципів» із міжнародними організаціями   ACTED @acted.ukraine та Nonviolent Peaceforce (NP) @nonviolentpeaceforce .

Представники цих організацій розповіли про важливість дотримання вказаних принципів, а також – про роботу щодо залучення міжнародних грантів.

Війна в Україні створює значні труднощі для роботи гуманітарних організацій. Волонтери та співробітники щодня стикаються зі значними ризикам. Гуманітарні принципи – це загальноприйняті цінності, що захищають людське життя, забезпечують справедливість та попереджають загострення конфліктів. Для гуманітарних організацій важливо дотримуватися цих принципів не лише для збереження репутації, але й для можливості отримання міжнародного фінансування.

✅На зустрічі учасники дізналися:

• Про гуманітарні принципи та їх важливість;

• Як ці принципи захищають працівників та бенефіціарів;

• Як дотримання цих принципів впливає на отримання грантів;

• Мали можливість поставити свої запитання експертам.

Також після зустрічі учасники мали змогу неформально поспілкуватись з представниками ACTED, обговорити насущні проблеми та отримати рекомендації.

Ми сподіваємося, що ця зустріч допоможе її учасникам краще зрозуміти важливість гуманітарних принципів та дотримуватися їх у своїй роботі.

Даний проєкт реалізуються за підтримки і фінансування ACTED Ukraine @acted.ukraine. Ми дуже вдячні нашим партнерам за підтримку!