З Днем вишиванки!

Дата: 16.05.2024 10:30

Дорогі друзі!

Вітаємо усіх вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.

Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом . Вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом, символом благополуччя і любові в сім’ї, а свято вишиванки символізує національну єдність нашого народу.

Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

❤️Бажаємо вам  носити вишиванку з гордістю і любов'ю, пам'ятаючи про велике культурне багатство, яке ми маємо. Нехай кожен день приносить вам  радість і впевненість у майбутньому.

День вишиванки –    народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу, зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, сили, добробуту, краси та оберегів.   Нехай вишиванка буде вашим оберегом, що приносить радість, здоров'я , натхнення. Бажаємо вам миру, злагоди та щастя !

Вишиванка - це символ вільних людей! ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ,УКРАЇНЦІ!