Великодний кошик військовим

Дата: 02.05.2024 15:09

Сьогодні, 02 травня 2024 року представники Молочанської міської ради, Молочанської міської військової адміністрації прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі національних спільнот "Ми-Українські-We are Ukrainen", який до повномасштабного вторгнення рф щорічно проводився у м. Приморськ. Метою фестивалю є відродження, розвиток та духовне єднання і взаємозбагачення української національної культури та культур інших національностей, збереження зразків етнічної, фольклорної спадщини, як важливого елементу туристичного бізнесу, відродження та популяризації національних традицій і свят. Після деокупації наших територій ми обовʼязково відвідаємо цей фестиваль у м. Приморськ.

В рамках фестивалю відбулась обласна акції " Подаруємо Великдень захисникам" під час якого нашим захисникам передано смаколики та засоби гігієни від нашої громади.

Дякуємо всим хто долучився!

Слава Україні!!!