Й НАДАЛІ ДОПОМАГАЄМО ЗСУ ...

Дата: 14.04.2024 08:52

Хлопці, які знаходяться на передовій та відстоюють  нашу свободу, суверенітет та право на мирне майбутнє постійно потребують нашої з вами підтримки та допомоги.  Допомагаючи нашим захисникам ми стаємо рушійною силою у боротьбі за майбутнє нашої нації.
     За бюджет Молочанської міської ради придбано та вже передано шини.  За рахунок волонтерів з  Молочанської громади,  м. Запоріжжя та м. Токмака придбано та надіслано таку допомогу- генератор, планшети, цвяхи, скоби, тенти, плівку, метал для потреб ЗСУ, сітку рабіцу, миючі засоби, спальники. І вже на постійній основі ГО "М.Р.І.Я" забезпечує наших котиків кока колою.
Хочемо висловити слова подяки кожному хто долучився.
Й надалі допомагаймо нашим захисникам та захисницям
Все буде Україна