Щиро вітаємо Голову Молочанської Міської військової адміністрації

Дата: 01.03.2024 19:52

ВІТАЄМО! ПИШАЄМОСЬ! Щиро вітаємо Голову Молочанської Міської військової адміністрації Пологівського району Запорізької області, Ірину Володимирівну Липку, з почесною нагородою - Медаллю "ЗА ВІДДАНІСТЬ І ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ", яка є свідченням визнання її заслуг. Напередодні Дня боротьби за права жінок,а саме, 29 лютого, за ініціативи Громадської експертної ради з гендерних питань при МФО "Рівні можливості" у Києві відбувся захід: "Жінка для жінки: солідарність, підтримка, розрада". Від початку війни жінки взяли на себе неймовірний тягар захисту держави, допомогу фронту, волонтерство, піклування про власні родини. Учасниці заходу, якого стала і Ірина Володимирівна, поділилися власним  досвідом, показали досвіди боротьби та стійкості українських жінок у подоланні неймовірних проблем, боротьби з ворогом і обставинами, залишаючись сильними, допомагаючи своїй країні. Шановна Ірино Володимирівно! Бажаємо Вам подальшої плідної праці на благо громади та всього українського народу!