Ментальне здоров'я
Дата: 29.02.2024 14:57
Кількість переглядів: 52
27 лютого дівчата Молочанської громади взяли участь в інтерактивній інформаційній сесії, на якій розмальовували мандали (симетричні малюнки). Учасниці в дружній атмосфері змогли розвантажитись, зняти стрес та поспілкуватись на різні теми.
Захід організований однією з найбільших міжнародних гуманітарних організацій – Данською радою у справах біженців (DRC). Він проводився завдяки щирій підтримці американського народу, що надана через Бюро з питань гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку.
Хочемо висловити слова вдячності представникам DRC за чудову організацію заходу. Сподіваємось і на подальшу співпрацю.
З повагою, виконавчий комітет Молочанської міської ради.