З ДНЕМ ЄДНАННЯ,УКРАЇНЦІ!

Дата: 16.02.2024 14:02

З ДНЕМ ЄДНАННЯ,УКРАНЦІ!       Сьогодні Україна відзначає державне свято -День єднання. Президент України Володимир Зеленський заснував його у 2022 - му році на тлі попереджень про можливу війну. Взимку 2022го американська та західноєвропейська розвідки попереджали Україну про вторгнення РФ в Україну і навіть називали дату -16 лютого. Ніхто не хотів вірити в це - країна продовжувала жити своїм життям і турботами. Але в суспільстві все-таки почалися хвилювання. Для підняття духу і,щоб зменшити психологічний тиск Президент України Володимир Зеленський встановив нове свято , покликане нагадати,що саме в єднанні - наша сила  і міць. З Днем єднання! Пам'ятаймо ,що ми - сильні,рішучі і незалежні,бо ми разом! Бажаємо усім українцям,які вірять у Перемогу і наближають її всіми силами,бути сильними,рішучими та вмотивованими ! І нехай наша єдність дарує нам крила і рішучість у найскладніші часи! Вітаємо громадян наймужнішої країни світу! Бажаємо сил та відваги військовим,які захищають нашу країну ,доброї вдачі та Божої допомоги медикам ,волонтерам, рятувальникам та усім,хто ціною власного життя та здоров'я стоїть на сторожі спокою та миру. З ДНЕМ ЄДНАННЯ,УКРАЇНО!♥️💙💛РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!🇺🇦 СЛАВА УКРАЇНІ!