Публічні закупівлі - обгрунтування

Дата: 24.10.2023 12:32

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Молочанської міської ради; 71716, Україна, Запорізька область, місто Молочанськ, вулиця ПЕДЕНКО, буд. 17; код за ЄДРПОУ – 20511949; категорія замовника - Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Трактори (ДК 021:2015: 16700000-2 Трактори) (далі – Товар)

3.Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: З метою  забезпечення  КП «Венеція» комунальною технікою, яка буде використовуватись для забезпечення благоустрою, ремонту доріг, розчищення території після руйнувань. необхідно провести закупівлю автогідропідйомника на базі автомобіля  через відкритті торги з особливостями (з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування)

Технічні  характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб Замовника. Технічні характеристики предмета закупівлі зазначаються у відповідних вимогах до предмета  закупівлі, де конкретизується перелік необхідних вимог щодо якості товару.

Термін постачання — до 01.12.2023 року.

Кількісною характеристикою предмета закупівлі є кількість необхідна для забезпечення господарської діяльності підприємства.

Найменування товару

Од. вим.

Трактор

шт.

Трактор повинен відповідати наступним вимогам:

Колісна формула

Габарити (ДхШхВ), мм

не більше

4795х1980х2835

Потужність двигуна, к.с. (кВт)

не менше 85/62,5/кВт

не раніше 2021 р.

Гарантія

не менше 24 міс. або не менше 2000 мотогодин

Технічна документація (інструкція, керівництво з експлуатації тощо)

надати в складі тендерної пропозиції

4.Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначено згідно з планом кошторисних асигнувань Замовника на 2023 рік за КПКВК 0216030 «Організація благоустрою населених пунктів» .

5.Очікувана вартість предмета закупівлі: 2 366 000,00 грн. (два мільйони триста шістдесят шість тисяч гривень  00 коп.) з ПДВ.

6.Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275, а також моніторингом динаміки цін на вказаний товар через систему закупівель Prozorro за посланням https://prozorro.gov.ua/.

При цьому ціна Товару включає в себе також вартість завантажування, поставки (транспортування товару до адреси поставки), розвантаження за адресою поставки товару, усі податки та збори, що сплачуються або мають бути сплачені стосовно запропонованого товару, страхування, сплату митних тарифів, витрати на отримання всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів та усіх інших витрат.

7.Процедура закупівлі: Застосовується процедури відкритих торгів з особливостями, у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».