Щорічний грантовий конкурс для письменників «Кентавріда» 2024

Дата: 02.01.2024 10:18

Програма «Кентавріда» має освітню, патріотично-виховну функцію та створена для розвитку обізнаності дітей і молоді у міфах, легендах, історії, географії України та території Таврії, історичних і міфічних постатях, образи яких здатні виховати у нових поколінь розуміння цінностей життя, любов до Землі, природи, людства та саморозвитку.

«Кентавріда» – це щорічний грантовий конкурс для письменників, зокрема початківців, які хочуть створити художні твори для дітей і підлітків на основі історичних і міфологічних даних про територію і жителів України. Для вашого натхнення та розуміння об’єму теми зазначимо, що історію земель і народів України ми рахуємо не від 1991 чи 1654 року, і не від Кия, Щека і Хорива, а від створення Всесвіту за давньослов’янськими легендами.

Твори переможців будуть опубліковані у збірці “Кентавріда” 2024 року і частково безкоштовно розповсюджені по бібліотеках України та частково будуть продаватися на сайті Це Крафт. Дохід з книжок буде 100% повернуто у благодійний фонд для створення книг за конкурсом та частково буде перераховано авторам у вигляді премій.

Деталі та умови конкурсу за посиланням: