Дата: 04.12.2023 15:27

Молочанська міська територіальна громада в рамках проєкту «Протидія торгівлі людьми та надання допомоги вразливим групам населення в Україні» за щедрої підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) подала заявку на участь у  конкурсі для об’єднаних територіальних громад, метою якого є просування соціально-економічного розвитку постраждалих від війни громад на місцевому рівні, шляхом інклюзивного місцевого врядування та соціальної згуртованості населення.

За результатами розгляду отриманих заявок запропонований проєкт нашої громади було відібрано для грантової підтримки МОМ». 28 листопада відбулася онлайн-зустріч з донорами на якій було обговорено деталі та подальша співпраця щодо реалізації проєкту.

Реалізація  проєкту дасть можливість створити простір, де ВПО Молочанської громади зможуть проводити зустрічі, обговорювати нагальні проблеми та шукати шляхи їх вирішення, напрацьовувати спільні програми для розвитку громади.

Дякуємо за довіру!