Дата: 28.11.2023 15:23

Тримати контакт та доносити правдиву інформацію. Молочанська міська територіальна громада стала учасницею проєкту «Підвищення рівня обізнаності мешканців тимчасово окупованих громад Запорізької області щодо зусиль держави та громадського суспільства по протидії російській агресії», реалізований ГО «ЙЕС» за підтримки Запорізької обласної військової адміністрації. Розроблений проєкт, спрямований на підвищення рівня обізнаності мешканців захоплених населених пунктів Запорізької області щодо зусиль держави та суспільства у протидії російській агресії.

27 листопада відбулася дизайн-сесія зустріч представників громади та ГО на якій будувалась модель подачі органами влади матеріалів на важливі теми, які транслюються через різні канали комунікацій для мешканців тимчасово окупованих територій.