Як ветеранам отримати грант від держави і відкрити власну справу – алгоритм дій

Дата: 31.10.2023 15:03

Фото без опису     Один зі шляхів підтримки ветеранів на шляху їхньої реінтеграції та долучення до бізнесової галузі стала грантова програма «Власна Справа» від Міністерства економіки України. Проєкт є частиною урядової програми «єРобота» та дієвою підтримкою мікро- та малого бізнесу. Гранти для ветеранів — окремий напрямок діяльності програми «Власна Справа». Гранти доступні для ветеранів та їхніх дружин/чоловіків. Отримане фінансування надасть змогу почати власну справу або розширити бізнес усім, хто має план, необхідні навички та бажання. Навіть якщо таких навичок недостатньо — партнери проєкту допоможуть зорієнтуватися в правилах і підготувати необхідний пакет документів.

Отже, як ветерану взяти участь у програмі? Це можна зробити онлайн, подавши заяву через портал «Дія», та офлайн, звернувшись до найближчого відділення «Ощадбанку».

Як ветеранам отримати грант від держави і відкрити власну справу – алгоритм дій