Про співпрацю з всеукраїнською громадською організацією осіб з інвалідністю зі слуху "Українське товариство глухих"

Дата: 15.10.2024 15:02

Системою можна скористатися і з ноутбука чи комп'ютера за умови, що там буде підключена відеокамера з мікрофоном та колонки для звуку (перекладач має озвучувати що саме говорить особа з порушеннями слуху та почути, що їй каже лікар чи інший спеціаліст аби перекласти це особі, яка не чує), а також встановлено та актуалізовано Вайбер. Відсканувавши кюар код на інформаційному плакаті у кабінеті лікаря відеозв'язком з перекладачем жестової мови також може скористатися і особа з порушеннями слуху.