МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІЛЬСЬКИХ ЖІНОК

Дата: 15.10.2024 08:28

Сьогодні ми святкуємо Міжнародний День сільських жінок, які працюють на землі, доглядають за рослинами і тваринами. Завдяки цим трудівницями на столі є теплий запашний хліб і свіже молоко та вирощені дбайливими руками овочі та фрукти.

Але, насамперед, їм належить неоцінення роль берегинь родинного затишку. І з цим завданням наша українська жінка справляється на відмінно.

Ми низько вклоняємося сільським трудівницям, нехай ваші працьовиті руки завжди залишаються ніжними, а з лиця ніколи не сходить посмішка.

Зичимо вам міцного здоров’я та невичерпної енергії, здійснення всіх задумів та мрій, тепла і затишку домашнього вогнища, а бадьорість і позитивний настрій нехай не покидає ніколи.

Зі святом вас! І всіх благ!