Участь у Літньому таборі для молодіжних лідерів "InEvolve"

Дата: 30.08.2024 12:17

У серпні один із представників громадської організації «ПІПЛ» прийняв участь у Літньому таборі для молодіжних лідерів "InEvolve" організовано Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.
     Основна мета навчання була — допомогти молоді вдосконалити лідерські навички, зануритись в питання участі молоді, відновлення громад та громадської безпеки, а також посприяти єдності та координації зусиль задля ефективної співдії.
     Результатом навчання та нових знайомств ведуться перемовини щодо вступу до «Асоціації учасницького розвитку громад»
     Фото: Артем Гетьман / ПРООН в Україні