Дата: 30.08.2024 10:43

Сьогодні - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. З цієї нагоди керівництво Молочанської громади,родини загиблих героїв та громадськість зібралися біля меморіалу Пам'яті та Слави загиблих України на Алеї Бойової Слава у місті Запоріжжя. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Захисників України,які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Запалили свічки,встановили прапорці з іменами загиблих героїв. Поклали квіти. Ми пам'ятаємо кожного,хто віддав своє життя,захищаючи Україну. Адже герої живі ,поки пам'ять живе про них.

Герої не вмирають!