День пам'яті загиблих захисників України

Дата: 29.08.2024 09:01

Шановні громадяни! Сьогодні , 29 серпня, наша країна відзначає День пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. У цей день ми вшановуємо пам'ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину.

Ця подія також відома як Іловайський котел. Того дня окуповане військами "ДНР" та Росії місто мали покинути українські військові. Окупанти обіцяли відкрити гуманітарний коридор для ЗСУ, але обстріляли українських військових під час виходу з Іловайська. За офіційними даними 366 воїнів ЗСУ загинули, а сотні людей зникли безвісти.    Вічна пам'ять загиблим військовим України!🇺🇦 Важко знайти слова втіхи, неможливо залікувати біль і гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай світлі спогади про героїв захисників назавжди залишаться в пам'яті рідних, друзів, бойових побратимів, всіх, хто знав героїв, любив і поважав.

Світла пам'ять воїнам світла, які встали на захист своєї Батьківщини!

Нехай Господь Бог допоможе рідним пережити гіркий біль непоправної втрати.

CЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!