Повідомляємо вас про небезпеку повернення на тимчасово окуповані території України

Дата: 25.07.2024 13:08

Шановні мешканці Молочанської громади, повідомляємо вас про небезпеку повернення на тимчасово окуповані території України.

❌На ТОТ, держава Україна не може забезпечити реалізацію прав та захист громадян України.

❌ Більшість громадян, після прибуття на ТОТ потрапляють у поле зору спецслужб російської федерації. В подальшому спецслужби  застосовуючи насильство  змушують цих осіб приймати участь у проведені різних дій, які направлені на підривну діяльність спрямовану проти України.

❌Бути впевненим, що ви зможете безперешкодно повернутися назад не можна. Бережіть себе і своїх близьких та перебувайте на підконтрольній Україні території