З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 09:27

Сьогодні свято на моїй землі, де проживають вільні люди вже віками. Шановні громадяни! Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України! Бажаємо всім нам щастя, добра і злагоди, порозуміння та згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!       Нехай демократичні засади, що було закріплено цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Сподіваймося на  краще майбутнє та разом створюємо  нову європейську державу. Нехай наша Конституція залишається вічною гарантією нашої національної самостійності, самосвідомості та демократії.

Разом до Перемоги! Слава Україні!