УВАГА!!! Оголошення конкурсу для бізнесу

Дата: 25.10.2023 15:00

Фото без описуВ межах виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області на 2021-2023 роки, яка затверджена рішенням Запорізької обласної ради від 18 березня 2021 року № 142 (зі змінами та доповненнями), оголошено конкурс на отримання компенсації частки витрат на закупівлю обладнання cуб’єктам малого і середнього підприємництва, зокрема харчової та легкої промисловості, які перепрофілювали свої виробничі потужності на забезпечення продовольчої безпеки та виробництво речей першої необхідності.