День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
Сьогодні, 4 червня, ми вшановуємо пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
У цей день ми схиляємо голови в скорботі. Згадуємо тих, чиї життя обірвала безжальна рука загарбника.
Зараз будь-які слова зайві… Гинуть діти… Закатовані, зґвалтовані, гинуть від ракет і снарядів, гинуть від мін і під руїнами. У центрі Європи гине наше майбутнє. Ми ніколи не пробачимо, і завжди будемо пам’ятати, адже памʼять про українських загиблих дітей буде вічним шрамом та однією з найболючіших сторінок нашої історії.
Схиляємо голови. Зберігаємо пам’ять. І не пробачимо.
Світла пам’ять маленьким янголам України…
